Irma van Nieuwenhuijsen
Penvoerder
Varendonck College
i.v.nieuwenhuijsen@verwijder-dit.varendonck.nl

Jan van Casteren
Fontys Lerarenopleiding Tilburg
j.vancasteren@verwijder-dit.fontys.nl

Karin Derksen
Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO)
kjj.derksen@verwijder-dit.omo.nl

Edward de Gier
SG Were Di
gir@verwijder-dit.sgweredi.nl

Emmeken van der Heijen
Van Maerlantlyceum
e.vanderheijden@verwijder-dit.vanmaerlantlyceum.nl

Marleen van den Hurk
Rythovius College
mvdhurk@verwijder-dit.rythovius.nl

Elke Oegema
IVO Deurne
oee@verwijder-dit.ivo-deurne.nl

Monique van Roosmalen
Sondervick College
mroosmalen@verwijder-dit.sondervick.nl

Monique Scheepers
Radboud Docenten Academie
m.scheepers@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl

Corinne Sebregts
SG Het Plein
c.sebregts@verwijder-dit.sghetplein.nl

Annemieke Vennix
Eindhoven School of Education
j.vennix@verwijder-dit.tue.nl

Dianne van Vredendaal
Fontys Sporthogeschool
d.vanvredendaal@verwijder-dit.fontys.nl

Corry Kocken
Programmadirecteur AOS Zuidoost-Brabant
c.kocken@aos-oostbrabant.nl
06-53778872

Door internetbureau ROQUIN © 2020 AOS-OMO