Harold van der Burgt
Onderzoekscoördinator
Instelling voor Voortgezet Onderwijs Deurne
Vloeieindsedreef 1, 5753 SM Deurne
bgt@verwijder-dit.ivo-deurne.nl
0493-353460

Janneke Sleenhof
Onderzoekscoördinator
SG het Plein
Roostenlaan 296, 5644 BS Eindhoven
j.sleenhof@verwijder-dit.sghetplein.nl
040-2116090

Hélène Verhappen
Onderzoekscoördinator
SG Were Di
Merendreef 1, 5553 CC Valkenswaard
vrp@verwijder-dit.sgweredi.nl
040-2074700

Annelies van Rooy
Onderzoekscoördinator
Rythovius College
Bospoort 1, 5521 CK Eersel
avrooy@verwijder-dit.rythovius.nl
0497-513043

Marcel van de Wal
Onderzoekscoördinator
Sondervickcollege
Knegselseweg 30, 5504 NC Veldhoven
mwal@verwijder-dit.sondervick.nl
040-2309444

Hanneke Banine
Onderzoekscoördinator
Van Maerlantlyceum
Jacob van Maerlantlaan 11, 5615 JS Eindhoven
h.banine@verwijder-dit.vanmaerlantlyceum.nl
040-2513704

Eva Tolhoek - van Driel
Onderzoekscoördinator
Varendonck College
Beatrixlaan 25, 5721 LZ Asten
e.v.driel@verwijder-dit.varendonck.nl
0493-672672

Jeroen Imants
Onderzoekscoördinator
Radboud Universiteit
Postbus 9103, 6500 HD Nijmegen
j.imants@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl
024-3096022

Martina van Uum
Onderzoekscoördinator
Eindhoven School of Education
Postbus 513, 5600 MB Eindhoven
m.uum@verwijder-dit.tue.nl

Jacintha Melenhorst
Onderzoekscoördinator
Rythoviuscollege + Sondervickcollege
Bospoort 1, 5521 CK Eersel
j.melenhorst@verwijder-dit.fontys.nl
088-5078331

Corry Kocken
Programmadirecteur AOS Zuidoost-Brabant
Onderzoekscoördinator
c.kocken@aos-oostbrabant.nl
06-53778872

Door internetbureau ROQUIN © 2020 AOS-OMO