Corry Kocken
Programmadirecteur AOS Noordoost-Brabant
c.kocken@verwijder-dit.aos-oostbrabant.nl
06-53778872

Aly Smelt
ILS HAN
Aly.Smelt@verwijder-dit.han.nl

Jacques Marsmans
Elzendaalcollege
Jacques.marsmans@verwijder-dit.elzendaalcollege.nl

Anita O’Connor
Fioretti College | Zwijsen College
aoconnor@verwijder-dit.voveghel.nl

Karin Derksen
Ons Middelbaar Onderwijs (OMO)
kjj.derksen@verwijder-dit.omo.nl

Berita Cornelissen
Metameer
B.Cornelissen@verwijder-dit.metameer.nl

Monique Scheepers
Radboud Docenten Academie
M.Scheepers@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl

Claire Arts
Eckartcollege | Nuenens College
m.arts@verwijder-dit.eckartcollege.nl

Paul Metzemaekers
OMO Scholengroep Helmond
p.metzemaekers@verwijder-dit.omosghelmond.nl

Corry van Cromvoirt
Fontys Hogeschool Tilburg (FLOT)
c.vancromvoirt@verwijder-dit.fontys.nl

Veronique Rose
Merletcollege
v.rose@verwijder-dit.merletcollege.nl

Gonny Schellings
Eindhoven School of Education
g.l.m.schellings@verwijder-dit.tue.nl

Ivo Vis
Maaslandcollege
i.vis@verwijder-dit.maaslandcollege.nl

Door internetbureau ROQUIN © 2019 AOS-OMO