Erwin van Ballegoij
Onderzoekscoördinator
Maaslandcollege
Vianenstraat 1, 5342 AJ Oss
e.van.ballegoij@verwijder-dit.maaslandcollege.nl
0412-667070

Karin Verouden
Onderzoekscoördinator
Fontys Lerarenopleiding Tilburg (FLOT)
k.verouden@verwijder-dit.fontys.nl

Marly Gootzen
Onderzoekscoördinator
Fontys Lerarenopleiding Tilburg (FLOT)
m.gootzen@verwijder-dit.fontys.nl

Harmen Schaap
Onderzoekscoördinator
Radboud Docenten Academie
h.schaap@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl

Gonny Schellings
Onderzoekscoördinator
Eindhoven School of Education
g.l.m.schellings@verwijder-dit.tue.nl

Anna van der Want
Onderzoekscoördinator
ILS HAN
anna.vanderwant@verwijder-dit.han.nl

Irene van den Wildenberg-Claessens
Onderzoekscoördinator
Carolus Borromeus College | SG Helmond
Markesingel 2, 5707 DJ Helmond
cli@verwijder-dit.carolus.nl
0492-792000

Thomas Buster
Onderzoekscoördinator
Dr. Knippenbergcollege | SG Helmond
Nachtegaallaan 40, 5702 KN Helmond
t.buster@verwijder-dit.drknippenbergcollege.nl
0492-792079

Ramon Groenendijk
Onderzoekscoördinator
Zwijsen College
r.groenendijk@verwijder-dit.zwijsencollege.nl

Twan van de Wetering
Onderzoekscoördinator
Zwijsen College
Prins Willem Alexander Sportpark 15, 5461 XL Veghel
tvandewetering@verwijder-dit.zwijsencollege.nl
0413-366941

John Stuijk
Onderzoekscoördinator
Fioretti College
Muntelaar 4, 5467 HA Veghel
jst@verwijder-dit.fioretticollege.nl
0413-340575

John van der Kant
Onderzoekscoördinator
Eckartcollege | Pleincollege Nuenen
Damocleslaan 3, 5631 KC Eindhoven
j.vanderkant@verwijder-dit.eckartcollege.nl
040-2972222

Joep Gilissen
Onderzoekscoördinator
Metameer
j.gilissen@verwijder-dit.metameer.nl
0485-802102

Theo de Rouw
Onderzoekscoördinator
Merletcollege
Katwijkseweg 2 5431 RX Cuijk
t.rouw@verwijder-dit.merletcollege.nl
0485-336336

Door internetbureau ROQUIN © 2019 AOS-OMO