Anne Brand
Instituutsopleider
Fioretti College | Zwijsen College | Maasland College
a.brand@verwijder-dit.fontys.nl

Renée Heynen
Instituutsopleider vanuit ILS HAN
Fioretti College | Zwijsen College | Maaslandcollege
renee.heynen@han.nl

Eefje Thomassen
Docent Onderwijskunde vanuit ILS HAN
Fioretti College | Zwijsen College | Maaslandcollege
eefje.thomassen@han.nl
06-55291327
corien.vuurman@verwijder-dit.han.nl

Carla van Leest
Instituutsopleider vanuit FLOT bij OMO
Dr. Knippenbergcollege
c.vanleest@verwijder-dit.fontys.nl

 

Helga Kolen-Maassen
Instituutsopleider vanuit ILS HAN
Metameer Boxmeer en Stevensbeek
helga.kolen@verwijder-dit.han.nl

Jos Trimpe
Instituutsopleider vanuit ILS HAN
Elzendaalcollege Boxmeer en Gennep | Merletcollege
jos.trimpe@verwijder-dit.han.nl

Fulya Kayaalp
Instituutsopleider vanuit FLOT bij OMO
Eckartcollege | NuenensCollege
f.kayaalp@verwijder-dit.fontys.nl

Marc Nouwen
Instituutsopleider vanuit FLOT bij OMO
Carolus Borromeus College en Vakcollege Helmond
m.nouwen@verwijder-dit.fontys.nl

Connie Schleipen
Instituutsopleider ESOE
Op alle scholen van AOS NOB
c.a.schleipen.d.hollander@verwijder-dit.tue.nl

Rosalie Reede
Instituutsopleider RDA
Op alle scholen van AOS NOB
rosalie.reede@ru.nl
06-31132089

Door internetbureau ROQUIN © 2021 AOS-OMO