Wie zijn we?

De AOS Midden-Brabant regio Den Bosch is een samenwerkingsverband tussen negen scholengroepen voor voortgezet onderwijs, Fontys Hogeschool, Tilburg University en Radboud Docenten Academie. Hier lees je wie de contactpersonen van de verschillende Bossche vo-scholen zijn. 

Contactpersonen per school

School

Naam

E-mailadres

 

Rodenborchcollege

Yvonne Herrings

y.herrings@rodenborch.nl

 

Bossche Vakschool

Peter van Kessel

p.vankessel@bosschevakschool.nl

 

 

Harry Staps

h.staps@bosschevakschool.nl

 

Van Maerlant

Jan Heerkens

j.heerkens@vanmaerlant.nl

 

Jeroen Boschcollege  

Fred Blans

f.blans@jbc.nl

 

 

Arjan Jovanovic

a.jovanovic@jbc.nl

 

Maurickcollege 

Sebas Fietelaars

sebas.fietelaars@grafite.nl

 

 

Lucie Wohrmann

l.wohrmann@verwijder-dit.maurickcollege 

 

Sint- Janslyceum

Saskia Schimmel

s.schimmel@sjl.nl

 

Jacob Roelandslyceum

Ygje Meulenbroek

y.meulenbroek@jrl.nl

 

 

Marloes Muller

m.muller@jrl.nl

 

Baanderherencollege

Nagema Alyuncha

Pieter van der Heijden

n.alyuncha.@bhc.nl

p.vd.heijden@verwijder-dit.bhc.nl

 

Gymnasium Beekvliet

Annemarie van der Aa

a.vanderaa@gymnasiumbeekvliet.nl

 

 

Muriël de Monnink

m.demonnink@gymnasiumbeekvliet.nl

 

Door internetbureau ROQUIN © 2016 AOS-OMO