Robert-Jan Lantaff
Coördinator onderzoek Rodenborchcollege
r.lantaff@verwijder-dit.rodenborch.nl

 

 

Janneke Niemans
Coördinator onderzoek Baanderherencollege
j.niemans@verwijder-dit.bhc.nl

 

 

Simon van Kordelaar
Coördinator onderzoek Jacob-Roelandslyceum
s.kordelaar@verwijder-dit.jrl.nl

Annemarie van der Aa
Coördinator onderzoek Gymnasium Beekvliet
a.vanderaa@verwijder-dit.gymnasiumbeekvliet.nl

Marco Oggel
Coördinator onderzoek Gymnasium Beekvliet
m.oggel@verwijder-dit.gymnasiumbeekvliet.nl

Bart van de Bank
Coördinator onderzoek Maurick College
b.vdbank@verwijder-dit.maurickcollege.nl

Gitte Bunthof
Coördinator onderzoek Jeroen Bosch College
g.bunthof@verwijder-dit.jbc.nl

Bram van Dongen
Coördinator onderzoek Bossche Vakschool
b.vandongen@verwijder-dit.bosschevakschool.nl

Debbie Lodewijks
Coördinator onderzoek Van Maerlant
d.lodewijks@verwijder-dit.vanmaerlant.nl

Olivier Boas
Coördinator onderzoek Sint-Janslyceum
o.boas@verwijder-dit.sjl.nl

Door internetbureau ROQUIN © 2019 AOS-OMO