Judith Stappers
FLOT
Instituutopleider en instituutcoördinator
Scholengroep de Langstraat
j.stappers@verwijder-dit.fontys.nl
Tel: 088 5079334

Marieke van Asten

FLOT
Instituutopleider
Kwadrant Scholengroep
marieke.vanasten@verwijder-dit.fontys.nl
Tel: 088 5079334

Marieke Arts (vervangt tijdelijk Judith Koppelman)

FLOT
Instituutopleider
d'Oultremontcollege,
Scholengroep Tongerlo,
Munnikenheide College
marieke.arts@verwijder-dit.fontys.nl
Tel: 088 5079334

Maurice Alberts
FLOT
Instituutopleider
Scholengroep Bergen op Zoom e.o.,
Roncalli Scholengemeenschap
m.alberts@verwijder-dit.fontys.nl
Tel: 088 5079334

Judith Koppelman

FLOT
Instituutopleider
Scholengroep Tongerlo,
Munnikenheide College
j.koppelman@verwijder-dit.fontys.nl 
Tel: 088 5079334

Rob Nijhuis

HR
Instituutopleider
Munnikenheide College
r.nijhuis@verwijder-dit.hr.nl

Veerle de Graaff
HR
Instituutopleider
Scholengroep Bergen op Zoom e.o.,
Roncalli Scholengemeenschap
v.m.m.van.de.graaff@verwijder-dit.hr.nl

Bart Bijl
HR
Instituutopleider
Scholengroep Tongerlo
b.m.bijl@verwijder-dit.hr.nl

Carina Schlamp
HR
Insituucoördinator
m.c.schlamp@verwijder-dit.hr.nl

Marije van Amelsvoort
ULT
Insituucoördinator
m.a.a.vanamelsvoort@verwijder-dit.tilburguniversity.edu
Tel: 013 4663784

Door internetbureau ROQUIN © 2021 AOS-OMO